Světelná struktura člověkaVolně formulované střípky moudrosti vycházející z Intuitivního srdce:

Hvězdná čakra Země vás spojuje se Zemí a vyživuje vaše tělo na rovině fyzické, mentální, emocionální a duchovní - vnímejte její magnetickou kvalitu. Nechávejte srdce vyživit touto Zemskou energií, vnímejte lásku, bezpečí, výživou která prostupuje celou vaší bytostí a rozpouští všechno to, co už vám neslouží, všechny staré vrstvy, všechno to, co bránilo prožívat sebe sama plně jako probuzenou vědomou bytost.

Já jsem. Vnímejte, jak tahle krásná diamantová energie putuje do vašeho těla, do každé buňky a jak se každá buňka vrací do původního, dokonalého otisku stvoření, do květu života. Nezapomínejte na to, že vše je informace, že vše je energie. Je to síla vašeho ducha, síla vaší duše znovu vytvořit harmonii. Jenom vnímejte tuhle krásnou energii, která: tam kde jsou nějaké blokády – tam rozpouští, tam kde zdánlivě něco chybí – tam obnovuje. Stačí jediná buňka v těle, která si vzpomene na tohle mistrovství a všechny ostatní se to od ní naučí.

Ochranný obal: Možná ucítíte až jakousi magnetickou bublinu kolem sebe, jakousi silnou magnetickou vrstvu kolem vaší aury, vaší bubliny světla, kolem vašeho osobního kvantového pole. Tahle magnetická vrstva je velmi silná energie, která je ukotvená dole ve hvězdné čakře Země a nahoře ve hvězdné čakře Duše a drží vaši vitální sílu ve vašem poli.

Hvězdná čakra Duše, která se nachází nad korunní čakrou a která je stále častěji a častěji dostupná většímu množství lidí. Protože tyhle hvězdné čakry nebyly v kolektivním podvědomí lidstvu dlouhou dobu dostupné, pořád jsme jako lidstvo operovali v těch sedmi základních. Velkému množství lidí jsou teď stále častěji dostupné hvězdná čakra Duše a hvězdná čakra Země, jako další rozšíření našeho systému.

Svatý Grál je energie Milosti, energie zázraku. Svatý Grál je velmi hluboké prožití bezpodmínečné lásky k sobě sama ve svém duchovním srdci. A ta láska je tak hluboká, že uzdraví srdce, emoce a všechny vaše fragmentované části, že automaticky dokážete milovat všechno a všechny stejně i ve vnějším světě, protože přestanete vnímat oddělení. Tahle sebeláska nevychází z ega, vychází z jádra Bytí. Svatý grál je o radosti: ze života, z přirozenosti, z prožívání těla, z vytváření svého těla, z tvoření.© 2021 Labyrint Tao, Zátiší 768, 473 01 Nový BorStránky jsou místem pro záznam postupného studia Cesty a Tao pro interní vzdělávací potřebu.
Přínosy uvedených praktik a cvičení nejsou náhradou lékařské péče.
Následování, způsob a míra praktikování je svobodnou a odpovědnou volbou každého.