Na prosperitu

Tato koncentrace je zpracována podle koncentrace Grigorie Petroviče Grabového
publikované na YouTube – odkaz je uveden na konci stránky.


Mnoho lidí a společností je současnou situací ekonomicky omezováno.
Každý z nás dnes i po překonání této krize bude překonávat tento dopad na různém stupni.
Aby se zmenšil dopad na Zemi a podpořila ekonomika na celém Světě, doporučuje Grabovoj koncentrovat se na číselnou řadu na obrázku. Lze ji provádět samostatně, nebo v rámci jiné sekvence koncentrací (například na transformaci virů na planetě Zemi). 
Tuto koncentraci je vhodné provádět pravidelně, až se naše vizualizace vyčistí. 

Stanovení cíle nahlas:
Cílem této koncentrace je realizace změny myšlení od soutěživosti ke splupráci a realizace věčného vzájemného ekonomického rozvoje na Zemi a v České republice – Česká republika se rychle ekonomicky revitalizuje a dál vyvíjí.

Čteme nahlas čísla 289 a uděláme přestávku:
Ve své mysli si vizualizujeme obrazy odpovídající skutečnosti, že všechny finanční děje jsou na celém Světě a v České republice normalizovány pro spokojenost všech zúčastněných.
Naše vizualizace by měly být naplněny láskou a Světlem. Pokud se tam projevují nepříjemné barvy a obrazy, pak udržujeme vizualizaci tak dlouho, až se obrazy vyčistí.

Čteme nahlas čísla 471 a uděláme přestávku:
Ve své mysli si vizualizujeme obrazy odpovídající skutečnosti, že celá planeta Země (také coby bytost) je nesmírně krásná a vztahy zemí a národů vedou k prosperitě všech lidí v každé zemi. Naše vizualizace by měly být naplněny láskou a Světlem. Pokud se tam projevují nepříjemné barvy a obrazy, pak udržujeme vizualizaci tak dlouho, až se obrazy vyčistí.

Čteme nahlas čísla 314917 a uděláme přestávku:
Ve své mysli si vizualizujeme obrazy odpovídající skutečnosti, že celé lidstvo pochopilo probíhající transformaci od soutěživosti k bezpodmínečné lásce. Že všichni lidé na Zemi pochopili sílu svých myšlenek a nepřetržitě a pravidelně pracují na tom, aby mohli s jejich novými obsahy jejich myslí vstoupit do prostoru, kde se každá myšlenka a představa realizuje mnohem rychleji, než dnes v této situaci.

Naše vizualizace by měly být naplněny láskou a Světlem. Pokud se tam projevují nepříjemné barvy a obrazy, pak udržujeme vizualizaci tak dlouho, až se obrazy vyčistí.© 2021 Labyrint Tao, Zátiší 768, 473 01 Nový BorStránky jsou místem pro záznam postupného studia Cesty a Tao pro interní vzdělávací potřebu.
Přínosy uvedených praktik a cvičení nejsou náhradou lékařské péče.
Následování, způsob a míra praktikování je svobodnou a odpovědnou volbou každého.